Ātro kredītu apvienošana ar negatīvu kredītvēsturi – izmantot?

Ātro kredītu apvienošana ar negatīvu kredītvēsturi ir viens no pārkreditācijas veidiem. Esam apkopojuši visu noderīgāko informāciju, kas tev palīdzēs pieņemt lēmumu par to, vai to izmantot!

Kas ir ātro kredītu apvienošana ar negatīvu kredītvēsturi?

Latvijā arvien vairāk cilvēku izvēlas pakalpojumu, kas saucas kredītu apvienošana online. Kas tas īsti ir?

  • Tā ir iespēja apvienot visus ātros kredītu vienā maksājumā
  • Iespēja saņemt vienotu un zemāku procentu likmi
  • Iespēja saņemt garāku kredīta atmaksas termiņu
  • Paver iespēju padarīt ērtāku kredītu atmaksu

Kredītu apvienošana ir ērts pakalpojums. Ja cilvēkam ir noformēti vairāki aizdevumi, tā ir iespēja apvienot visus šos aizdevumus vienā un turpmāk veikt maksājumus tikai par vienu kredītu. Kredītu pārkreditācija ir pieejama gan cilvēkiem ar sliktu kredītvēsturi, gan arī personām bez darba vietas. Ikvienam ir iespēja atrast sev piemērotāko variantu. Latvijā ir vairāki aizdevēji, kuru piedāvājumā ir kredītu apvienošana ar sabojātu kredītvēsturi.

Kā notiek pārkreditācija

Tev nepieciešams izvēlēties aizdevēju pie kura vēlies noformēt kredītu pārkeditāciju. Aizdevēja mājaslapā nepieciešams aizpildīt informāciju par to, kādā apmērā šobrīd tev ir noformēti ātrie aizdevumi, kādu atmaksas termiņu tu vēlies saņemt, kā arī, cik liela naudas summa tev ir nepieciešama. Pieteikumā būs nepieciešams norādīt arī datus par sevi. Kad pieteikums aizpildīts, nosūti to aizdevējam. Aizdevējs attiecīgi izvērtēs tavu pieteikumu un lems par to, vai piešķirt kredītu pārkreditāciju vai tomēr nē. Viens no iemesliem, kāpēc varētu tikt atteikta kredītu pārkreditācija ir, piemēram, tas, ka personas vēlamā naudas summa pārsniedz šīs personas ienākumus. Arī aizdevējam ir jābūt garantijai, ka varēsi laicīgi veikt kredītu atmaksu! Savukārt gadījumā, ja aizdevējs tev sniegs pozitīvu atbildi, tev būs nepieciešams doties uz aizdevēja biroju un jāparaksta kredītlīgums. Pēc šī līguma parakstīšanas varēsi saņemt naudu norādītajā bankas kontā.

Kāpēc izvēlēties kredītu pārkreditāciju?

Ir maldīgs uzskats, ka kredītu pārkreditāciju vajadzētu izvēlēties tikai tiem cilvēkiem, kuriem ir problēmas ar kredītmaksājumiem. Tā noteikti nav. Pārkreditēšana tika radīta ar mērķi, lai cilvēkiem atvieglotu iespēju apvienot visus noformētos aizdevumus vienā, tādā veidā atvieglojot arī norēķinu kārtību katru mēnesi. Apvienojot aizdevumus, saņemsi arī daudz zemāku procentu likmi un garāku kredīta atmaksas termiņu, tāpēc tas ir vēl viens no plusiem, kāpēc vajadzētu izvēlēties kredītu pārkreditāciju.

Kur noformēt kredītu pārkreditāciju?

Ātro kredītu apvienošana ar negatīvu kredītvēsturi ir pieejama pie vairākiem Latvijā populāriem aizdevējiem. Pirms noformē pārkreditāciju, noteikti ir vērts salīdzināt vairākus aizdevējus, lai atrastu pašu izdevīgāko variantu. Esam apkopojuši vairākus vērtīgus padomus, kas ļaus izvēlēties izdevīgāko aizdevēju:

  • Pievērs uzmanību kādu procentu likmi piedāvā šis aizdevējs;
  • Noteikti noskaidro, kāda ir minimālā un maksimālā aizdevēja piedāvātā summa;
  • Nepieciešams noskaidrot arī to uz cik ilgu laiku aizdevējs piedāvā noformēt aizdevumu;
  • Kā arī jānoskaidro kādi ir citi pārkreditācijas noteikumi par kuriem tev obligāti jāzina.

Kur salīdzināt aizdevējus?

Aizdevējs jebkurā sev ērtā laikā tev ir iespējams salīdzināt Comparo.me salīdzināšanas portālā. Šeit iespējams saņemt informāciju ne tikai par kredītu pārkeditāciju, bet arī iegūt informāciju par dažādiem citiem aktuālajiem piedāvājumiem. Līdztekus kredītu pārkreditācijai varēsi saņemt informāciju arī par to, kurš patēriņa kredīts vai auto kredīts šobrīd ir izdevīgākais. Noteikti izmanto šo iespēju, lai ietaupītu ne tikai laiku, bet arī naudu!