Speciālie velosipēdi

Speciālajiem velosipēdiem ir ļoti specifiskas iezīmes un gala izmantošana, kas tos nošķir no citiem velosipēdiem, kurus mēs pārdodam. Speciālajos velosipēdos ietilpst kreisēšanas velosipēdi, kravas velosipēdi, elektriskie velosipēdi un saliekamie velosipēdi.

Cruiser velosipēdi: Cruiser velosipēdi ir uzbūvēti, lai netraucēti braucieni pa pilsētu. Daudziem no tiem ir nedaudz plašākas 26 collu riepas, salīdzinot ar citiem seglu velosipēdiem, ērtu sēdekli un relaksējošu sēdvietu. Daži kruīza velosipēdi pat ir iekšēji pielāgotiem aizmugures mezgliem ērtai apkopei.

Kravu velosipēdi: ar stingriem rāmja dizainparaugiem, kas ir būvēti, lai novietotu zvejas rīkus un pārvadātu daudz svara, kravas velosipēdi ļauj ērti braukt un transportēt bērnus. Kaut arī tie mēdz būt tropiskajos velosipēdos

No velosipēdiem ar mācību riteņiem līdz pieaugušo velosipēdu pieaugušajiem paredzēto versiju bērniem ir pieejamas daudzas iespējas. Vissvarīgākais apsvērums, pērkot savu bērnu velosipēds, ir lielums. Iepērkoties, ņemiet vērā, ka bērnu velosipēdus mēra pēc to riteņa izmēra, nevis rāmja izmēra. Visbiežāk sastopamie riteņu izmēri ir 16 collas, 20 collas un 24 collām. Pareizais izmērs ir tas, kurā bērns var ērti nokļūt uz velosipēda un pacelt uz zemes ar kājām.

Nav ieteicams nopirkt velosipēdu, kas ir pārāk liels bērnam, un pēc tam viņus “izaugt tajā”. To darot, bērns var atgriezties ar izjādes prasmēm un pārliecību. Pareiza izmēra velosipēds bērniem būs vieglāk rīkoties, mazāk bīstams un daudz jautrāk. Un neaizmirstiet ķiveri!

Lai iegūtu papildinformāciju par bērnu velosipēdiem, skatiet mūsu Bērnu velosipēdi: Kā izvēlēties rakstu. Skatīt arī REI ekspertu padomu rakstu un videoklipu, Bērna mācīšana Kā braukt ar velosipēdu. Viņi ir smagāki un lēnāki nekā citu veidu velosipēdi, tāpēc viņu lietderība padara tos populārus pilsētas velosipēdus.

Elektriskie velosipēdi. Elektriskie velosipēdi aprīkoti ar baterijām darbināmu motoru, kas var viegli palīdzēt pacelties pa kalniem vai padarīt jūsu komfortu mazāku spiedienu. Iebūvētie sensori var kontrolēt, cik lielu spiedienu izmantojat pedāļiem, un pēc tam attiecīgi iedarbināt akumulatora enerģiju.

Saliekamie velosipēdi: šos velosipēdus var salocīt un novietot transportēšanas somā, tādēļ tie ir piemēroti strādniekiem ar ierobežotu uzglabāšanas vietu mājās vai birojā. Viņi ir vieglsti, bet spēcīgi, un tos var ātri un vienkārši salocīt. Saliekamie velosipēdi ir arī laba izvēle tiem, kas vēlas ceļot ar velosipēdu.