6 padomi velosipēdu remontam

Braukšana ar velosipēdu ir lielisks veids, kā izklaidēties un izmantot vingrinājumus. Glabājiet savu velosipēdu labā kārtībā, veicot regulāru apkopi. Izlasiet idejas par sava velosipēdu aprūpi un par to, kad jūs pieņemat darbā vietējo velosipēdu veikalu.

Braukšana ar velosipēdu ir daudz jautrības, it īpaši, ja jūsu riteņi ir labā stāvoklī. Šeit ir padomi velosipēdu apkopes veikšanai un informācija par to, kad meklēt velosipēdu veikalu:

Izmantojiet statīvu

Velosipēdu remonts būs vieglāk izpildāms, ja pirmo reizi uzbraucat uz darba stenda. Tas ļauj ērti pagriezt riteņus un sasniegt visas daļas, kamēr sēžat. Jūs varat izmantot stendu, kas balstās uz grīdas vai tādu, kas uzkarina velosipēdu no griestiem virs galvas. Tāpat strādājiet ar savu velosipēdu vietā, kur būs viegli atgūt visas nokritās daļas.

Vai ir pareizi rīki

Izmantojot nepareizus instrumentus, piemēram, tos, kas paredzēti automašīnu remontam, var sabojāt smalkas velosipēdu daļas un mehānismus. Jūsu velosipēdu uzgriežņu krāsu kodēšana var palīdzēt ātri paņemt pareizo izmēru. Braucot, veiciet nelielu velosipēdu remonta komplektu. Jūs nevēlaties, lai jūs būtu gājiena attālumā no mājām ar plakanu riepu.

Iet uz vienkāršu labojumu

Daži cilvēki kļūdās, kad velosipēds ir pilnīgi nošķirts, lai noteiktu, kas ir mazsvarīgs jautājums. Daudzas velosipēdu daļas ir pārī; salīdzināt šīs daļas, lai redzētu, vai tā ir bojāta.

Pārliecinieties, vai riepas ir vienāda izmēra. Tas var šķist acīmredzams, bet dažādu valstu atšķirīgās izmēru noteikšanas metodes nozīmē, ka dažādas izmēra riepas var apzīmēt ar vienādiem numuriem.

Ja jūsu velosipēds, braucot ar velosipēdu, mēdz virzīties uz vienu pusi, iespējams, riepas ir jāpārorientē.

Atsevišķas skaņas arī aizvedīs jūs pie tā, kas varētu būt nepareizi ar velosipēdu. Piemēram, ja jūs dzirdat trokšņojošus trokšņus, kad bremzējat, jūsu bremzes, iespējams, ir jā remontē. Ja dzirdat slīpēšanu, ķēdē un mehānismos ir iespējams pārāk daudz netīrumu.

Pamata ķēdes aprūpe

Nelietojiet ieeļļojiet ķēdi vairāk nekā vienu reizi nedēļā un regulāri noslauciet ķēdi, lai noņemtu lieko eļļu. Izvēlieties pareizo klimatam piemērotu veidu. Piemēram, ja jūs dzīvojat Klusā okeāna ziemeļrietumos, jums ir nepieciešams ūdensnecaurlaidīgs vai ūdensizturīgs. Bet, ja jūs dzīvojat sausā klimatā, meklējiet sausu žāvētavu, kas aizņem mazāk netīrumu un netīrumu.

Preventīva apkope

Pārliecinieties, vai jūsu riepas ir pienācīgi piepumpētas. Pārbaudiet savu velosipēdu rokasgrāmatu vai konsultējieties ar mehāniķi, lai uzzinātu, kādas ir jūsu riepu svars uz kvadrātcollu (psi). Pēc braukšanas velciet velosipēdu un iztīriet netīrumus.

Ja velosipēdu problēmas jūs esat stumped, meklēt palīdzību velosipēdu mehāniķis. Velosipēdu eksperts to var salabot, kā arī sniegt norādes par to, kā saglabāt savu konkrēto velosipēdu un kādas detaļas paliek rokās, lai veiktu pamata apkopi un remontu. Angie saraksts var palīdzēt atrast cienījamu vietējo velosipēdu veikalu. Locekļiem ir pieejami vietējie patērētāju pārskati par velosipēdu pārdošanas un remonta darbnīcām, kā arī pakalpojumu sniedzējiem vairāk nekā 550 citās kategorijās.